User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

IT

Chcesz zatrudniać naprawdę najlepszych pracowników? Poślij ich raz na jakiś czas na fajne kursy!

polska
Autor: Playing Futures: Applied Nomadology
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach mówi się niejednokrotnie, iż technologia jest tak specjalistyczna, że w większości prac właściwie nie potrzeba udziału człowieka, a niemalże wszystko są w stanie samodzielnie robić specjalne urządzenia.

Czasy w jakich przyszło nam żyć do prostych nie należą. Bez odpowiedniej organizacji i zgodnego z planem dysponowania domowym budżetem nie osiągniemy wiele

pożyczki
Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy jeden z nas powinien tak przekalkulować własne wydatki, by sprostać istniejącym zobowiązaniom, opłacić konieczne rachunki i by prowadzić normalne życie aż do kolejnej wypłaty.


Omawiając budżet domowy musimy wziąć pod rozwagę wszystkie aspekty naszych finansów.

Obecny wiek to doba internetu - w sieci kupujemy produkty, rozmawiamy z najbliższymi, ale możemy także wziąć kredyty oraz lokować środki na lokaty.

ogłoszenie
Autor: Husqvarna
Źródło: Husqvarna
Nastały czasy, kiedy w dużej mierze nie musimy nawet ruszać się z mieszkania, żeby wykonać sporo sprawunków. Możemy zamówić obiad przez Internet, obejrzeć filmy i być w kontakcie z najbliższymi.

Jaki kolor wizytówki wybrać?

wizytówka kwiaciarnia
Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Projektowanie wizytówek jest to ciężka praca. Przy projektowaniu dobrej wizytówki należy nie wyłącznie zwracać uwagę na wielkość wizytówki, rozmieszczenie elementów graficznych czy dobór rodzaju czcionki, ważnym elementem przy projektowaniu wizytówki będzie również kolor.


Niektóre źródła mówią, iż wskazane jest, aby wykorzystywać nie więcej aniżeli trzy odcienie, ale sądzę, iż możesz stworzyć parę barwnych wizytówek, które będą bardzo urocze.

W obecnych czasach wiele osób stawia na rozwój i pomimo skończonych uczelni chętnie dokształcają się na wielu kursach

Aplikacja
Autor: studio tdes
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś ciężko sobie wyobrazić, by ktokolwiek, kto ukończył uczelnię odpuścił sobie i twierdził, że on już wszystko umie. Samokształcenie ciągnie się całe życie i w niektórych zawodach (choćby wśród prawników) jest potrzebne bardziej niż w pozostałych.


Jeśli zatem jesteśmy prezesem firmy, która oferuje szkolenia i pochodzimy z Trójmiasta, to z pewnością są nam potrzebne miejsca, gdzie szkolenia miałyby możliwość się odbywać.

Jak znaleźć pracę? Nieco skutecznych rad

pieniądze w formie papierowej - przykład
Autor: Damian Gadal
Źródło: http://www.flickr.com
W pewnej chwili nadchodzi chwila, gdy trzeba definITywnie uciąć pępowinę. Wziąć się za siebie, rozpocząć dorosłe życie i co za tym idzie – szukać zatrudnienia.


I chociaż mówi się, że tej jakoby nie ma i że musimy posiadać komitywy, pieniądze albo szczęście, to tak naprawdę wszystko zależy od tego w jaki sposób szukasz zatrudnienia a także jak bardzo ci na znalezieniu zatrudnienia zależy.

Obklejanie samochodów na obszarze Krakowa - czyli, wszyściutko co warto na ten temat wiedzieć

marketing
Autor: Dan Moyle
Źródło: http://www.flickr.com
Po co obkleja się samochody? Czy robi się tę rzecz jedynie w przypadku, gdy chcemy z naszego pojazdu uczynić "jeżdżącą" reklamę, czy też można tę rzecz robić też w innego rodzaju przypadkach? Jak dużo ma możliwość nas wynieść takie obklejanie, równocześnie punktowe, jak i całkowITe auta na obszarze napomkniętego już tu Krakowa? Czy przy owym obklejaniu mamy możliwość mieć wpływ na rodzaj używanej do tego folii? To wszyściutko i jeszcze więcej bez najmniejszego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżutko co napisanego - felietonu!

Jaką wybrać lokatę?

przekrój - firma
Autor: Prentsa Aldundia
Źródło: http://www.flickr.com
Sposobem na skuteczne szczędzenie i dodatkowy zarobek były zawsze lokaty. Jak to funkcjonuje?


Wpłacając własne pieniądze na lokatę, zawierasz umowę z bankiem, że poprzez określony czas będzie on Twymi pieniążkami zarządzał, aby po zakończeniu wskazanego umową czasu wypłacić powierzoną kwotę powiększoną o odsetki także gwarantowane w umowie z bankiem.

Duża ilość przedsiębiorstw na świecie ma kłopoty z terminowym płaceniem należności - pojawił się zatem nowy typ obrotu niezapłaconymi wierzytelnościami

transport i spedycja
Autor: NotrucksNolife
Źródło: http://www.flickr.com
Przy nowej technice właściciel spółki, który oczekuje na pieniądze z nieuregulowanej Faktury, może znowu zasnąć spokojnie, ponieważ w tej chwili odzyskał stabilizację finansową.


Mowa o świetnej metodzie zwanej z angielskiego: faktoring.

W jaki sposób należy lokować oszczędności, aby transakcja przyniosła korzyści?

emisja obligacji korporacyjnych
Autor: http://www.rathgeber.eu/
Źródło: http://www.rathgeber.eu/
Bez wątpienia każdy z nas chciałby skorzystać ze sposobu, jaki pomógłby nam w zadowalającym czasie pomnożyć dotychczasową gotówkę. W dzisiejszych czasach mamy do wyboru całkiem sporo możliwości w przywołanym zakresie, z których szkoda byłoby nie czerpać korzyści.