User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kraj

Kto nam dopomoże ulokować nasze pieniądze?

faktur
Autor: André Hofmeister
Źródło: http://www.flickr.com
Mass media donoszą, że w ostatnim czasie nasze przychody ulegają wzrostom. Jeśli nie posiadamy dzieci albo w celu ich utrzymania na wyższym szczeblu wyemigrowaliśmy zarobkowo, do któregoś państwa za naszą zachodnią granicą, jest niezwykle prawdopodobne, że oszczędziliśmy jakąś sumę, którą obecnie chcielibyśmy w jakimś miejscu zainwestować.


Bardzo wielokrotnie jest tak, iż nie znamy się na mechanizmach zarządzających światem znaczniejszych finansów.

Ukraina to na pewno piękne państwo!

Ukraina - pałac
Autor: Pavlo Boyko
Źródło: http://www.flickr.com
Tak naprawdę wszystkie kraje na globie mają podróżnym dużo do zaoferowania. Zatem nie ma większego sensu nawet marzyć o tym by zobaczyć wszelkie ładne miejsca. W szczególności, że piękno to tak jakby pojęcie czysto abstrakcyjne, bardzo subiektywne. Są tacy ludzie, którym podoba się choćby Prypeć, a więc ukraińskie miasto, które zapewne każdy zna, ponieważ po wybuchu elektrowni w Czarnobylu zostało w zupełności wyludnione. A właśnie - jeśli jesteśmy już przy temacie Ukrainy - może warto byłoby przejechać się właśnie na Ukrainę?

Gdzie w górach warto zaplanować nasz odpoczynek?

obrazek - wakacje
Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com
Ciągły bieg w naszej karierze zawodowej może bez wątpienia wywoływać gigantyczne zmęczenie naszych organizmów. W związku z takim stanem spraw rzeczą potrzebną wydaje się być dobry wypoczynek, dzięki jakiemu odbudujemy utracone siły. Trzeba jednak zauważyć, że pomimo posiadania niezmiernie wyczerpującej oferty potencjalnych urlopowych miejsc, mamy znaczące problemy z wyłonieniem tego w najwyższym stopniu właściwego dla nas.