User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

technologia

Chcesz zatrudniać naprawdę najlepszych pracowników? Poślij ich raz na jakiś czas na fajne kursy!

polska
Autor: Playing Futures: Applied Nomadology
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach mówi się niejednokrotnie, iż technologia jest tak specjalistyczna, że w większości prac właściwie nie potrzeba udziału człowieka, a niemalże wszystko są w stanie samodzielnie robić specjalne urządzenia.

Rozlicz się przez internet, czyli w jaki sposób urzędy skarbowe starają się pomóc członkom społeczeństwa w dopełnieniu mało przyjemnego obowiązku

rozliczanie podatku przez internet
Autor: Bas Evers
Źródło: http://www.flickr.com
Do spraw czysto formalnych zdecydowana większość obywateli odnosi się z nieukrywaną niechęcią. Taka a nie inna sytuacja po części bywa spowodowana tym, że w urzędach miast i gmin załatwiamy coraz więcej formalności i trudno wskazać taką domenę człowieczego życia, która nie podlegałaby pod akty prawne.

Automatyka chłodnicza w życiu codziennym

chłodnictwo
Autor: BillSmith_03303
Źródło: http://www.flickr.com
W epoce współczesnych zmian klimatycznych , a także różnorodnych kwestii związanych z badaniami naukowymi, magazynowaniem i transportowaniem znakomicie funkcjonujące chłodnictwo staje się coraz ważniejszą dziedziną technologii. Jest bardzo ważne, by wybrane przedmioty – owe jak dla przykładu żywność, leki , jak również dopasowane substancje chemiczne – przebywały w doskonałych warunkach termicznych. Dzięki zyskaniu odpowiednio niskich temperatur można także przeprowadzać proces liofilizacji lub produkcji tzw. suchego lodu. Takie warunki zapewnić jest w stanie jedynie wyjątkowo płynnie działająca automatyka chłodnicza.