User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gospodarka

Problemy nawiązujące do prowadzenia konkretnej działalności gospodarczej

finanse
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnej firmy zawsze jest powiązane z potrzebą dopełnienia określonych formalności. Istotne jest, aby stale odprowadzać ustalone składki, pamiętając o ustalonych terminach. Obecnie większość przedsiębiorców zapewnia sobie stałą współpracę z profesjonalnym księgowym, który w razie potrzeby podpowie, jak zachować się w konkretnej sytuacji podatkowej.

W jaki sposób najkorzystniej uzupełnić formularz PIT

rozliczenie
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Dla wielu ludzi wypełnianie PIT-u to straszna męczarnia. Nawet, jeśli każdego roku wypełniamy zeznania podatkowe, to często nie da się uniknąć trudności tego samego typu – błędów przy wypełnianiu. Nie bądźmy jednakowoż tak negatywnie nastawieni, przecież każdego roku to robimy, a w rzeczywistości nie zajmuje to tak dużo czasu. Ponadto, w Internecie jest wiele programów, które ułatwią wypełnienie PIT-u. Wystarczy trochę poszperać i na pewno znajdziemy odpowiedź na nurtującą nas kwestię. W naszym poradniku przypomnimy o co chodzi w najbardziej znanych PIT-ach.

Czy bilety lotnicze do Sztokholmu i Tallina są opłacalne? Sprawdź w tym temacie nieco więcej

Warszawa
Okres wiosenny to czas, gdy zapotrzebowanie na linie lotnicze rośnie. Bilety, zwłaszcza te mające promocją rozchodzą się jak świeże bułeczki. Skąd takie zaciekawienie? Wszak powszechnie wiadomo, że na świecie panuje bezrobocie. Kogo więc mają pieniądze na takowe wyjazdy? Wbrew pozorom ludzie bywają oszczędni i jeśli czegoś mocno chcą, umieją zgromadzić właściwe zasoby, aby móc zrealizować swoje pomysły.