User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

KRS

Rozliczanie podatku PIT

Rozliczenie podatku
Autor: JoshuaDavisPhotography.com
Każdego roku większa część Polaków staje przed koniecznością rozliczenia się z Urzędem Skarbowym. Obowiązek ten obejmuje tych, którzy mają pracę zarobkową i uzyskują w ramach niej przychody powyżej podanej granicy. Rzecz jasna chodzi tu o zawód legalny, a więc taki, gdzie z przychodów przekazywany jest podatek.

Rozlicz się przez internet, czyli w jaki sposób urzędy skarbowe starają się pomóc członkom społeczeństwa w dopełnieniu mało przyjemnego obowiązku

rozliczanie podatku przez internet
Autor: Bas Evers
Źródło: http://www.flickr.com
Do spraw czysto formalnych zdecydowana większość obywateli odnosi się z nieukrywaną niechęcią. Taka a nie inna sytuacja po części bywa spowodowana tym, że w urzędach miast i gmin załatwiamy coraz więcej formalności i trudno wskazać taką domenę człowieczego życia, która nie podlegałaby pod akty prawne.

Rozliczanie pitów poprzez Net albo za pomocą programu to doskonały pomysł, aby oszczędzić czas

smutek
Autor: Guilherme Yagui
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jeszcze wypełniamy deklaracje przy pomocy długopisu, to znakomitym pomysłem będzie porzucenie tej męczącej metody dla takiej, która będzie szybka oraz sprawi, iż nie będziemy robić bardzo wielu pomyłek.


Jeśli pragniemy szybko pozałatwiać te nieprzyjemne obowiązki, to dobrze będzie zaglądnąć do sieci i ściągnąć program pit 2016.

Rozliczenie PIT, a sprawa 1% podatku - co powinniśmy wiedzieć?

Rozliczenie podatku PIT
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy podatnik może przekazać swój 1% podatku organizacji potrzebującej. To jest proste i nic nie kosztuje, a może komuś bardzo pomóc. PIT to obowiązkowe rozliczenie podatkowe każdego Polaka, który w określonym roku podatkowym otrzymał jakikolwiek dochód. Trzeba rozliczyć się najpóźniej do końca kwietnia roku następnego.