User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

nieruchomości

Czy należałoby dzisiaj inwestować gotówkę w nieruchomości?

hol w hotelu
Autor: Jorge Franganillo
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie dużych środków płatniczych w naszych czasach może napawać strachem. Eksperci z dziedziny finansów biją na alarm, że ogromnymi krokami przychodzi do nas hiperinflacja. Środki płatnicze mogą niedługo utracić swą wartość. Wówczas zachowanie ich na lokacie w banku nie koniecznie jest rzetelnym pomysłem. Warto się zastanowić nad lepszymi, alternatywnymi sposobami ich ulokowania. Niewątpliwie powinno się je zainwestować w srebro czy złoto.

Oszacowanie wartości nieruchomości - Jak wybrać godnego zaufania doradcę?

Kiedy myślimy o kupnie lub zbyciu nieruchomościzawsze najtrudniejszym elementem naszych negocjacji jest cena. W jaki sposób nie zapłacić więcej od rzeczywistej wartości albo jak przedstawić zainteresowanemu najlepszą propozycję?

Dobre strony wynajmu mieszkania korzystając z usług zarządcy

nieruchomość na sprzedaż
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Serdecznie zapraszamy każdego, kto posiada puste mieszkanie i chciałby je wynająć, do korzystania z ofert przedsiębiorstw trudniących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie mieszkaniami jest w Polsce bardzo nowe i jeszcze niezbyt cenione, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie najmem? Najprościej kwestię ujmując, jest to oddanie wszystkich praw do zarządzania nieruchomością przez daną firmę. W zamian za to właściciel lokalu dokonuje regularnych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to w ogóle tak duża kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela lokalu.

Lubimy powiększać własne oszczędności

giełda
Jeśli tylko takowe mamy, zabiegamy o to by na nich zarobić jak najwięcej.


Czasy, kiedy pieniądze mieliśmy w domu w przysłowiowej skarpecie, bardzo dawno już przeminęły.

Rozrachunek deklaracji podatkowej - w jaki sposób sobie poradzić z PIT-8c.

podatki
Źródło: pixabay.com
Złożenie deklaracji podatkowej to operacja, zktórą zmaga się każda osoba. Deklaracje podatkowe należy złożyć niepóźniej do 30 marca danego roku. Formularzy jest jednakże tak dużo, że często nie sposób dojść, jaki jest właściwy. Zwykle ważna jest propozycja Księgowego.