User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Podatnik

Rozliczenie delegacji, umowa przedwstępna a także rozliczenie PIT-11 - ważkie wiadomości. Koniecznie sprawdź

wyjazd na delegacje
Autor: Andrew Thomas
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy chlebodawca wysyła pracownika na delegację, wtenczas musi pomnieć o jej prawidłowym rozliczeniu. Delegacja to realizowanie obowiązków zawodowych poza miejscem pracy, wskutek tego wiąże się to z sumptami za dojazd, nocleg lub wyżywienie.

Dowiedz się zanim przystąpisz do kalkulowania PIT on-line

dokument
Źródło: pixabay.com
Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób możesz rozliczyć swój PIT online? To istotnie nic trudnego! Rozrachunki internetowe są bardzo proste, znacznie łatwiejsze od rozliczeń w formie papierowej.

W jaki sposób najkorzystniej uzupełnić formularz PIT

rozliczenie
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Dla wielu z nas wypełnianie PIT-u to straszna męczarnia. Nawet, jeśli co roku wypełniamy zeznania podatkowe, to często nie da się uniknąć tych samych trudności – błędów przy wypełnianiu. Nie bądźmy jednak tak negatywnie nastawieni, przecież co roku to robimy, a w rzeczywistości nie zajmuje to tak dużo czasu. Ponadto, w Internecie odnajdziemy wiele programów, które ułatwiają wypełnienie PIT-u. Wystarczy trochę poszperać i na pewno znajdziemy odpowiedź na nurtującą nas kwestię. W naszym poradniku przypomnimy o co chodzi w najbardziej znanych PIT-ach.

Obowiązek każdego, kto pracuje – rozliczenia fiskusem

podatki
Autor: 401(K) 2012
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto w danym roku podatkowym pracował legalnie, a tym samym zarabiał musi do końca kwietnia następnego roku kalendarzowego rozliczyć się ze skarbówką. Obowiązki w tej kwestii reguluje obowiązujące na terenie Polski prawo. Trzeba pamiętać, że jego nie przestrzeganie to widmo naprawdę poważnych kłopotów. Przestępstwa skarbowe są bowiem na terenie Polski solidnie karane.Rozliczenie roczne PIT składamy zawsze do końca kwietnia roku, który następuje po tym, za który składamy formularz. U nas rok podatkowy jest identyczny z rokiem kalendarzowym, co naprawdę istotnie ułatwia sprawę
.

Jeśli szukamy dobrego programu do wypełniania zeznań podatkowych, to warto zajrzeć do Internetu

Lokal
Autor: Corey Chambers
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry program do rozliczania zeznań podatkowych na pewno ułatwi nam życie. Pozwoli on szybciej i sprawniej załatwić te niemiłe formalności. Uzupełniając pity na komputerze na pewno zrobimy mniejszą ilość błędów, a pliki przechowamy bezpieczne na dysku i nie będziemy się obawiać, że gdzieś się zagubią.


Jeśli pragniemy na przykład zdobyć program do rozliczania pit 2017, to doskonałym rozwiązaniem może być zajrzenie do sieci.

Rozliczanie się z pit-u za okres 2016/2017 przy użyciu nowoczesnych rozwiązań multimedialnych

fundacja
Źródło: pixabay.com
Razem z coraz bliższym momentem złożenia deklaracji pit do Urzędów Skarbowych rośnie niepokój wśród tysięcy petentów. Z każdym rokiem mimo sporej ilość czasu na wypełnienie rozliczenia końcowe kolejki przed okienkami zdają się ciągle wydłużać.


Wyjściem z sytuacji, które praktykuje coraz więcej postępowo działających petentów jest pit online.

Elektroniczne sposoby wypełniania rozliczeń podatkowych, jakie bardzo ułatwią wykonanie tej czynności.

klawiatura
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie wszystko da się załatwiać za pośrednictwem Internetu. Jest to ogromne ułatwienie, dzięki któremu da się zaoszczędzić wiele czasu. Bezsprzecznie wśród usług, jakie można załatwić bez wyjścia z domu wyróżniają się aktualnie internetowe sposoby wypełniania rozliczeń podatkowych, jakie wyraźnie ułatwiają wykonanie takiej czynności.