User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Transport turystyczny

Stany Zjednoczone - miejsce które z całą pewnością warto poznać

image - wakacje
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz krótsze dni, liście spadające z drzew, niskie temperatury, deszczowa aura. Innymi słowy, jesień w całej swej okazałości.


Natura daje nam w kość i niejednokrotnie „obdarowuje” przygnębieniem.

Wycieczka do Egiptu – co dobrze jest zobaczyć oraz o czym obecnie wskazane jest zdecydowanie pamiętać

światła led do samochodu
... żeby uzyskać pewność, że powróci się usatysfakcjonowanym?


Egipt to ciekawy kraj, jaki ma istotne znaczenie dla naszej kultury. Czemu? To właśnie starożytnemu Egiptowi zawdzięczamy wiele osiągnięć kultury, na przykład pismo obrazkowe, czyli hieroglify, piramidy, które do dziś oglądają turyści z całego świata oraz wiele innych.

Luksus to podstawa - sprawdź te miejsca

mieszkania - budynek
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas podróży istotne jest to, w jakim miejscu się nocuje. W Polsce istnieje duża gama odmiennych standardów hotelowych – każdy znajdzie coś dla siebie. Naczelnym aspektem przy decyzji są rzecz jasna koszty. Jeżeli masz mały budżet do wydania na noclegi, możesz postawić na tani hostel.

Lecz depresję na Kanarach!

Kiedy zbliża się ciemna zima, wiele osób zapada na zimową depresję. Mniejsza ilość przyjmowanych promieni światła jest czynnikiem sprawczym tego, że równowaga hormonalna zaczyna szwankować. A jak udowodnili naukowcy już duże lat temu, hormony mają znaczny wpływ na nastrój człowieka. Skandynawowie nierzadko zapadają na depresję.

Dobry hotel?. Sprawdź nasze podpowiedzi

apartamenty na wynajem
Autor: Jennie
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele jeździsz po naszym kraju? Bez wątpienia chcesz mieć więcej danych na temat dostępnych hoteli. Istnieje sporo rodzajów hoteli – wybór jest ogromny, a wszystko zależy od zasobności twojego portfela.

Wakacje w Zakopanem, czyli jak znaleźć najlepsze miejsce na nocleg

Tatry
Autor: Edgars En.
Źródło: http://www.flickr.com
Góry to powszechnie wybierany przez rodziny kierunek na urlop. Przecudowne pejzaże, czyste powietrze oraz możliwość zdobywania coraz wyższych szczytów to tylko niektóre zalety, jakie związane z wczasami w Tatrach czy Bieszczadach.

Kwatery oraz domki letniskowe- świetny sposób na komfortowy odpoczynek a także niezapomniane wspomnienia

Plaża
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Planując wakacje należy pomyśleć o właściwym miejscu noclegowym. Są to pola namiotowe, różnego rodzaju kwatery, domki oraz domki letniskowe. Wybierając owe miejsce należy kierować się standardem wyposażenia, dostępem do bieżącej ciepłej wody oraz toalecie. Oczywiście każda osoba oczekuje czegoś innego, jedni chcą więcej, a innym wystarczy popularne pole namiotowe bez dostępu do chociażby ciepłej wody.

Atrakcyjne włochy wycieczki

Włochy
Autor: Romtomtom
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjazdy do różnych krajów w Europie są coraz korzystniejsze. W ten sposób można zwiedzić mnóstwo miejsc, o jakich kiedyś marzyliśmy. Już dzisiaj może stać się to naszym planem, a nie tylko marzeniem. Zabierzmy swoich najbliższych na zwiedzanie wyjątkowych zakątków. Do kraju jak włochy wycieczki niezwykle prosto wyszukać, dlatego nie warto się ociągać oraz czekać, aż same rzucą nam się w oczy.

Czemu na zwiedzanie miasta warto wziąć przewodnika?

Wrocław w nocy
Autor: the BRT
Źródło: http://www.flickr.com
Mało istotne, jak długo trwa pobyt we Wrocławiu – kilka godzin, kilka dni, lub całe dzieciństwo. Mało istotne, czy jest się przyjezdnym czy mieszkańcem: dolnośląską metropolię po prostu opłaca się obejrzeć z opiekunem wycieczek. Na własną rękę nie damy rady dowiedzieć się o barwnej historii tego dolnośląskiego miasta nawet, gdy mieszkamy w nim całe życie.

Ciekawe wakacje w niskiej cenie. Mamy solidne podpowiedzi dla szukających fachowych informacji

narty
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Niewątpliwie większość z nas właściwie przez cały rok wręcz marzy o wybraniu na rzeczywiście idealne dla siebie wakacje. Nie można jednak się temu dziwić, ponieważ w końcu jest to przede wszystkim świetna okazja do odpoczęcia od całej swojej codzienności, co z kolei umożliwi nam zgromadzenie swoich sił na cały zbliżający się rok.