User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gry sportowe

Najnowsze urządzenia i gadżety wykorzystywane podczas uprawiania różnych sportów i turystyki na świeżym powietrzu

góry, Bułgaria
Autor: Connie Lu
Źródło: http://www.flickr.com
Codzienny ruch jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia, szczęśliwie sporo ludzi pomimo dużego tempa życia i codziennych obowiązków znajduje chwilę na to, żeby wypocząć blisko natury. W praktyce wcale dużo nie trzeba, żeby miło i przyjemnie wykorzystać czas poza domem - w wielu przypadkach największym problemem są motywacja oraz chęci.

Bardzo fascynujące wakacje po morzach lub jeziorach, które co roku przyciągają coraz więcej miłośników żeglarstwa

morze
Autor: Stephen McCulloch
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli rozpoczynamy własną przygodę z żeglarstwem musimy w odpowiedni sposób się wyposażyć oraz przygotować do podróży. W ostatnich latach coraz bardziej popularne staje się spędzanie wakacji na jachcie, żeglując na przykład po Bałtyku lub w innych miejscach.

Ciekawe wakacje w niskiej cenie. Mamy solidne podpowiedzi dla szukających fachowych informacji

narty
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Niewątpliwie większość z nas właściwie przez cały rok wręcz marzy o wybraniu na rzeczywiście idealne dla siebie wakacje. Nie można jednak się temu dziwić, ponieważ w końcu jest to przede wszystkim świetna okazja do odpoczęcia od całej swojej codzienności, co z kolei umożliwi nam zgromadzenie swoich sił na cały zbliżający się rok.

Nadwodne szaleństwo na motorówce

jacht na morzu
Autor: Yacht Rent
Źródło: http://www.flickr.com
Lato to czas, w jakim bardzo wzrasta popyt na wszelakie sporty związane z wodą. Częściej zakupujemy służące do nich sprzęty oraz uczęszczamy się na szkolenia, jakie pozwolą bezpiecznie ich używać.

Pomysł na upominek dla faceta? Czy duży, czy mały, ucieszy się z militariów

prezent
Autor: Shari's Berries
Źródło: http://www.flickr.com
Kupowanie prezentów często powoduje bóle głowy. Dlaczego? Przecież to takie miłe zadanie. Choć niespodzianki uszczęśliwiają bliskich, to niezmiernie trudno jest wyszukać coś, co faktycznie da uśmiech.

Kiedy nadchodzą letnie upały trzeba podumać o jakiś zajęciach, które mogą nam umilić wyjazd w góry

praca w grupie
Źródło: flickr.com
Jeśli wybieramy się w góry w wakacje, to wiadomo, że naszym głównym celem jest trekking. Jednak nierzadko warto poszukać w internecie innych atrakcji, które mogą nam umilić urlop.

Gdzie pozyskać patent sternika motorowodnego?

spodenki
Autor: Jan Bommes
Źródło: http://www.flickr.com
Aby móc zgodnie z krajowym prawem poprowadzić jacht motorowodny, powinniśmy posiadać właściwy patent. Dowód taki otrzymuje się po przejściu stosownego instruktażu jak też zdaniu sprawdzianu.

Sportowe aktywności dla całej rodziny – jak rozplanować wolny czas dla naszej rodziny?

jazda na rowerze
Źródło: pixabay.com
Wspólne spędzanie czasu wolnego to idealny sposób na zawiązanie rodzinnych więzi i na przekazanie dzieciom zasad sportowego trybu życia. Dzięki temu uświadomimy im, że komputer czy telewizor to nie jest najkorzystniejsza forma odpoczynku i że wolny czas możemy spędzać również na inne sposoby. Dlatego też dobrze jest często organizować wspólne wycieczki rowerowe. Ale w jaki sposób to zrobić?

Jesteś rodzicem i kochasz góry? Nie rezygnuj z wyjazdów - zainwestuj w przydatny osprzęt

wspinaczka
Autor: Viaggio Routard
Źródło: http://www.flickr.com
Spędzenie czasu z przyjaciółmi na łonie przyrody jest niewątpliwie jednym z lepszych sposobów na pogodny koniec tygodnia. Coraz więcej osób odkrywa w tym gro korzyści i stara się każdy wolny czas przeznaczać na piesze wyjazdy w góry. Nie można ukryć, że jest to wymagająca pasja, która umie nadzwyczaj doświadczyć.

Lotnisko Wrocław - jak się tam udać i w pobliżu zaparkować?

zaparkowane auta
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo z nas, Wrocławian, często w przeciągu roku używa połączeń samolotowych. Udajemy się na urlop, w odwiedziny do znajomych, do szkoły. Dzięki niedrogim firmom lotniczym jest to niezwykle opłacalna i wygodna alternatywa podróży. Mimo, że przelot w obrębie Starego Kontynentu trwa zaledwie kilka godzin, musimy jeszcze do czasu wyprawy doliczyć transport na lotnisko - a z tym bywa wszelako, bowiem nierzadko miejsca te usytuowane są pod miastem. Wrocław całe szczęście, ma całkiem przyzwoity dojazd.